Z udziałem VIP-ów

Minister cyfryzacji i wicepremier Krzysztof Gawkowski wyżalił się w mediach społecznościowych, że jeździ ''podrobionym'' autem. Teraz będzie się starał, aby przepisy zaczęły chronić zwykłego obywatela.

Czytaj całość na: moto.pl

Prokuratura postawiła zarzuty muzykowi Kultu, jego partnerce oraz jej synowi. Są podejrzani o wyłudzanie pieniędzy od firm ubezpieczeniowych w Polsce na podstawie sfałszowanych dokumentów.

Czytaj całość na: plotek.pl

Sejmowa Komisja Etyki ukarała posła PiS z Bydgoszczy. W grudniu 2023 roku Paweł Szrot, podając się za policjanta, usiłował wedrzeć się do pomieszczenia w budynku TVP, w którym pracowali dziennikarze.

Czytaj całość na: bydgoszcz.wyborcza.pl

Donald Trump nie posiada immunitetu prezydenckiego i ''może być ścigany pod zarzutem spiskowania mającego na celu unieważnienie wyborów w 2020 roku'' - orzekł amerykański sąd w Waszyngtonie według doniesień BBC. Sprawa sięga 2021 roku, kiedy niedługo po wyborach prezydenckich doszło do zamieszek w Kapitolu.

Czytaj całość na: wiadomosci.gazeta.pl

Będzie śledztwo w sprawie ''dwóch wież'' - deweloperskiego biznesu spółki Srebrna, w który zaangażował się Jarosław Kaczyński. Inwestycja za 1,3 mld zł nigdy się nie rozpoczęła. Biznesmen, który ją przygotowywał, oskarżył prezesa PiS o oszustwo. W 2020 r. prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa.

Czytaj całość na: wyborcza.pl

W2016 r. PiS zmienił przepisy, by uratować Daniela Obajtka przed procesem karnym. Przez kolejne lata prezes Orlenu udowadniał partii, że na ten gest zasłużył. Jego kariera właśnie się kończy.

Czytaj całość na: wyborcza.pl

Michał Wiśniewski od 29 lat realizuje się jako wokalista zespołu Ich Troje. Przez cały ten czas jego życie prywatne wzbudzało niemałe kontrowersje. Teraz Polskę obiegła informacja, że artysta został skazany na 1,5 roku pozbawienia wolności. Co się stało?

Czytaj całość na: kobieta.gazeta.pl

We wtorek 6 czerwca Sąd Najwyższy zdecyduje, co dalej ze sprawą Kamińskiego i Wąsika. Zdaniem pełnomocnika rodziny Leppera, dr. Ryszarda Lubasa, piątkowe orzeczenie TK nie powinno mieć na tę decyzję wpływu.

Czytaj całość na: wyborcza.pl

Łukasz S., brat komendanta głównego policji musi wpłacić milion złotych poręczenia majątkowego, bo w przeciwnym wypadku trafi do aresztu. Taką decyzję podjął sąd na wniosek prokuratury. Problem w tym, że Łukasz Sz. deklaruje jedynie 3,5 tys. miesięcznego dochodu.

Czytaj całość na: lublin.wyborcza.pl

Shakira - kolumbijska gwiazda muzyki - po rozstaniu z byłym piłkarzem FC Barcelony Gerardem Pique ma kolejne kłopoty. Prokuratura zarzuca jej, że oszukała hiszpańskiego fiskusa na grube miliony euro. Grozi jej za to nawet osiem lat więzienia.

Czytaj całość na: sport.pl